Letni pregledi

Na podlagi Programa dela Gasilske zveze Gornja Radgona za leto 2019, programov varstva pred požarom občine Apače in Gornja Radgona za leto 2019 so potekali v tem vikendu letni pregledi prostovoljnih gasilskih društev. Pregled našega društva je bilo tudi tokrat v nedeljo s pričetkom ob 8.uri.

Komisija je pregledala celoletno delo in stanje društva, podrobno ocenila: področje izpolnjevanja zahtevanih meril, izobraževanje članov, vodenja poslovnih knjig v društvu, vzdrževanje gasilske tehnike, opreme in gasilskih objektov.

Svoje znanje so prikazale tudi s svojimi vajami pionirska, članska A in članska B ekipa, kako pa vse to potekalo kljub meglenemu vremenu, pa na spodnjih fotografijah 🙂