Pomladna društvena izobraževanja in aktivnosti

Kljub prihajajoči pomladni utrujenosti, smo aktivni. Člani so se udeležili usposabljanj, kot so specialnosti za strojnika, ki se je že končala in to specialnost so že pridobili Aleš, Dejan ter Matej in Tanjo, ki je prav tako opravila usposabljanje za višjega gasilca.

Miha ravno končuje usposabljanje za čin nižjega častnika, Tanja pa opravlja specialnost “mentor mladine” in v pomurski regiji so v polnem teku še testiranja za sodnike gasilsko-športnih tekmovanj (ki jih je GZS zaradi velikega števila sodnikov v pomurski regiji razdelila v dve skupini) na katerih je na prvem terminu zahtevno testiranje Gorazd že opravil, za drugo testiranje pa se še Peter in Zdravko pripravljata. Člani so tudi v pripravljenosti za Modul B ter tečaj za varovanje in delo na višini imamo tudi že v pripravah. Aleš, Matej in Miha bodo v tem letu opravili prav tako še tečaj za šoferja AC kar je tudi zelo pohvalno.

Približujejo se tudi letni pregledi, ki bodo 7.4.2019 s pričetkom ob 8:00 uri, na katere se že aktivno pripravljamo.

Seveda pa prihaja tudi presenečenje, katerega pa vam še ne izdamo 🙂

K M A L U . . .