Rojstnodnevni obisk

7. Januarja je naš priljubljen župnik praznoval svoj 60. rojstni dan, zato smo mu člani prostovoljnega gasilskega društva Apače pripravili manjše presenečenje. V nedeljo 12.1. po jutranji maši smo mu predstavniki društva izročili skromno darilo, in pripravili krajši govor. Ob njegovem prazniku smo mu voščili in mu zaželeli veliko zdravja ter veliko lepih skupnih trenutkov  še naprej, saj bo g. Janez Ferencek letos tudi obeležil 20. letnico članstva v PGD Apače. Vidno presenečeni slavljenec se nam je zahvalil in ob krajšem govoru povedal, da tega res ni pričakoval, ter daj je zelo vesel našega obiska. Po krajšem pogovoru in slikanju v zakristiji se nam je še enkrat zahvalil in sporočil, da se vidimo na občnem zboru v začetku marca.