Strokovna ekskurzija članic

V soboto, 13. 4. 2019 so se članice PGD Apače udeležile strokovne ekskurzije v Ljubljani, ki jo je organizirala Gasilska zveza Gornja Radgona. Najprej so se odpravile v Gasilsko brigado Ljubljana, kjer so jim fantje predstavili svoje delo in opremo. Po izjemno zanimivi predstavitvi so se napotile do parlamenta in si ga prav tako podrobno ogledale, kasneje pa je sledil sprehod po mestu in mestnih znamenitosti kot so mestna hiša, Tromostovje, Prešernov trg,.. Sprehodile so se vse do gradu, na katerega so se tudi povzpeli z vzpenjačo. Po ogledu gradu so se še odpravile na kosilo, kasneje pa še na prijetno enourno vožnjo po reki Ljubljanici.