Uspeh članske ekipe na tekmovanju GZ Gornja Radgona

10.6.2018 je po programu dela gasilske zveze Gornja Radgona v letu 2018 in sklepom poveljstva Gasilske zveze Gornja Radgona v soorganizaciji z Prostovoljnim gasilskim društvom Žepovci izpeljalo gasilsko tekmovanje GZ  Gornje Radgone, na nogometnem igrišču v Žepovcih. Že v dopoldanskem času je potekalo mladinsko tekmovanje, katerih se je udeležila tudi pionirska ekipa, ki pa je zaradi premlade in še ne izkušene desetine težko konkurirala z drugimi in na koncu dosegla 8. mesto.

Drugače pa je bilo popoldne, ko je potekalo še člansko tekmovanje kjer je v skupini “člani A” naša ekipa pometla z vsemi ostalimi 13 ekipami in zasedla prepričljivo PRVO mesto.

Res posebna zahvala gre PGD Žepovci, ki je čudovito pripravila tekmovališče in izvedla tekmovanje na visokem nivoju.

Se nekaj slikovnega gradiva: