Za zaključek še zaključek 2019

Ob bližajočemu koncu leta, se tudi pri nas zakjučujejo dejavnosti in opravila. V tem tednu smo opravili še inventurni pregled opreme, uredili še par malenkosti v notranjosti doma, ter za vse člane prostovoljnega društva pripravili druženje ob zaključku leta 2019. Udeležilo se nas je okrog 70 članov, katere je najprej nagovoril predsednik društva Jaka GRILANC. Vsem se je v nekaj besedah zahvalil za vsa dela in vložen trud ter jim zaželel vsem lepe praznike.

Pred prihodom Dedka Mraza so se naši mlajši člani predstavili s plesnim, pevskim in glasbenim programom. Hvala Tanji in njeni četici pogumnih pionirk in pionirja – Žana, Mia, Zoja, Nuša, Lela in Anej.

Po obdaritvi otrok in odhodu Dedka Mraza je še sledila pogostitev in prijetno druženje v dobri družbi. Zahvala gre tudi članom, ki so nam pripravili prostore in poskrbeli za odlično pogostitev.

🙂 Hvala seveda tudi našemu Dedku Mrazu in njegovim pomagačem 🙂

Skromna misel za konec leta?

“BITI GASILEC JE POSLANSTVO”

….in na to smo resnično ponosni!!!