Zmaga na tekmovanju OGP Apače

Na ne ravno prijetno nedeljsko dopoldne, katerega deževje je zajelo skoraj vso Slovenijo, je potekalo v soorganizaciji OGP Apače in PGD Žepovci tekmovanje v mokri vaji s podaljšanjem cevovoda in metu torbice. Čeprav je vreme ogrožalo izvedbo tekmovanje, nam je le rahlo ponagajalo z dežnimi kapljicami, kar pa ni preveč motilo tekmovalce in organizatorja.

Z odličnim časom in skoraj brezhibno izvedeno vajo je zmagala članska ekipa PGD Apače in to že drugo leto zapored, kar nas že približa, da bo mogoče v naslednjem leto prehodni pokal trajno ostal v našem društvu. Tesno za njimi je bila ekipa iz PGD Lešane in tretje mesto je doseglo PGD Podgorje.

Čestitke ekipi!